Koncert „Z pokolenia na pokolenie”

22 października 2012 roku odbył się w naszej szkole uroczysty koncert „ Z pokolenia na pokolenie”.

 

      W uroczystości udział wzięli zaproszeni Goście w osobach:

- Burmistrz M i G Szczekociny p. Krzysztof Dobrzyniewicz

- Przewodniczaca Rady  MiG Szczekociny –    pani Teresa Niechciał

- ks. Proboszcz Jerzy Miernik

- Radni  MiG Szczekociny

- Emeryci – nauczyciele oraz pracownicy  administracji   i obsługi

- Uczniowie , rodzice oraz zaproszeni Goście

Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor        Elżbieta Drej, następnie uczniowie , absolwenci przygotowywani przez p. Celinę Hołdyk wykonali część artystyczną. Był też czas  wspomnień, p. Grażyna  Koper przygotowała prezentację multimedialną  „ Z historii szkoły”.

Głównym punktem programu było tradycyjne sto lat oraz tort urodzinowy naszej Jedynki.

Po uroczystej części oficjalnej wszyscy spotkaliśmy się przy słodkim torcie. Pani Dyrektor przekazała p. Burmistrzowi „Złotą rybkę” życząc aby spełniała wszystkie życzenia dla „Jedynki” , oraz wszystkim gościom „Złote upominki.”.

The Flash Player and a browser with Javascript support are needed.

 

 

komentarz: brak