XV Jubileuszowy Turniej Myśliwsko – Sportowy w Goleniowach

                        XV Jubileuszowy Turniej Myśliwsko – Sportowy w Goleniowach

W miniony piątek 14 lutego 2014r. już po raz piętnasty odbył się Turniej Myśliwsko – Sportowy w Zespole Szkół im. W. Kochowskiego w Goleniowach.

 

 

Organizatorzy po raz kolejny zachwycili nas perfekcyjnym przygotowaniem oraz wspaniałą oprawą artystyczną. Uczestnicy podczas turnieju zmierzyli się  w trzech konkurencjach:

  •  Konkurs wiedzy myśliwsko – przyrodniczej – z naszej szkoły udział wzięli uczniowie klas piątych Tymoteusz Lisowski i Mateusz Rogojsza. Pięknym wykonaniem fraszki myśliwskiej zachwycili wszystkich członków Jury. Uczniów przygotowywali p. D. Gradzińska, p. D. Czekała, p. R. Żarnowiecka
  •  Konkurs tańca sportowego – wystąpił zespół dziewcząt z naszej szkoły przygotowywany przez p. A. Malus
  •  Turniej piłki siatkowej.

Zajęliśmy   II   miejsce

W trakcie imprezy nie zabrakło życzeń i gratulacji, Burmistrz Miasta i Gminy Szczekociny Krzysztof Dobrzyniewicz w wygłoszonym przemówieniu skierował wiele ciepłych słów do organizatorów, którzy przez ostatnie piętnaście lat propagowali turniej wśród młodego pokolenia mieszkańców Gminy Szczekociny. Burmistrz wręczył organizatorom: Koło Łowieckie Słonka w Jaworznie – Prezes Grzegorz Pawłaszek, Koło Łowieckie Hubertus w Szczekocinach – Prezes Ryszard Malus, Zespół Szkół im. W. Kochowskiego w Goleniowach – Dyrektor Jolanta Uramowska okolicznościowe podziękowania.

 

The Flash Player and a browser with Javascript support are needed.

 

komentarz: brak